"Pajkaszeg" nem bírja, rendőrök tartanak rendet a Mi kis falunk forgatási helyszínén - Manna FM
MOST ADÁSBAN

Title

Artist

JELENLEGI MŰSOR

JELENLEGI MŰSOR


„Pajkaszeg” nem bírja, rendőrök tartanak rendet a Mi kis falunk forgatási helyszínén

Written by on 2021.04.21.

Bekeményít a rendőrség Pajkaszegen – írja a kemma.hu. Özönlenek a turisták az Esztergomhoz tartozó Pilisszentlélekre ahol a „Mi kis falunk” című tévésorozatot forgatják. Az egyre nagyobb autóforgalom egyre több gondot is okoz, annyi a parkoló autó a zsáktelepülés felé vezető úton. A helyiek elmondása szerint egy-egy forgalmasabb hétvégén a parkoló autóktól alig lehet közlekedni, mert a kapualjakba is beállnak, de előfordult már az is, hogy a szűk utcán feltorlódó autóforgalom és sűrűn parkoló kocsik miatt beragadt a menetrend szerinti busz is. A komárom-esztergom megyei lap cikke szerint a rendőrök a forgalmasabb időszakokban rendszeresen járőröznek a faluban, főképp a helyes parkolásra és a maszkhasználatra figyelnek, mostantól viszont keményebben lépnek fel. A rendőrök azt írják, hogy a település „behajtani tilos” és „megállni tilos” jelzőtáblával ellátott útszakaszain, valamint a buszforduló teljes területén (amely egy kereszteződés) történő szabálytalan megállást folyamatosan ellenőrzik a város közterület-felügyeletével közösen.


Reader's opinions

Leave a Reply